Способи Вирівнювання Стен


Март 30, 2017 – 11:16
Правило трапециевидное 250 см

Основні способи вирівнювання

Існують різні способи вирівнювання стін. Найбільш поширені з них & ndash; оштукатурювання і обшивка гіпсокартоном. Якщо порівнювати ці два способи між собою, то можна відзначити, що перший більш витратний за часом і дорогий за матеріалами. Другий же спосіб більш зручний в експлуатації.

Отже, що потрібно врахувати, якщо ви хочете вирівняти стіни в квартирі? Пропонуємо вам самий універсальний і бюджетний варіант, а саме використання гіпсокартонних листів.

Розглянемо більш докладно основні переваги використання гіпсокартону. По-перше, цей спосіб найбільш швидкий у виконанні, дозволяє уникнути довгих робіт, але дозволяє якісно вирівняти стіни без будь-яких вад. По-друге, використовуючи цей матеріал, ви втратите мінімальну кількість в обсягах простору, якщо використовуєте каркасний метод. По-третє, гіпсокартон володіє високою тепло- і звукоізоляцією. Крім того, гіпсокартон являє собою матеріал, здатний поглинати вологу. І, нарешті, ще одним вагомим перевагою є те, що ви зможете з легкістю виконати отвори будь-якого діаметру.

Чим погано вирівнювання штукатуркою?

Є у штукатурки і свої плюси, і свої мінуси. Головний недолік штукатурки - вона не може похвалитися своїми тепло-і звукоізоляційні властивості. До того ж штукатурні роботи досить трудомісткі і витратні за часом, а неправильний заміс матеріалу може привести до тріщин на стінах і крошенію штукатурки.

Є два види кріплення гіпсокартону до стіни безкаркасний і каркасний. Розглянемо кожен з них окремо.

- Безкаркасний метод полягає в кріпленні до стіни, коли використовується спеціальний клей.

- Каркасний метод являє собою зведення каркаса, до якого потім прикріплюються листи гіпсокартону. При цьому сам каркас може бути як з металевого профілю, так і з простих дерев'яних брусів. Роблячи вибір між ними, врахуйте, що металевий каркас збирається простіше і він вологостійкий.

Перш ніж ви будете обшивати стіни гіпсокартоном, вам доведеться провести ряд підготовчих робіт. Для початку, потрібно ретельно очистити всі поверхні стін. Потім зніміть штукатурку. Слідкуйте за тим, щоб стіни були розмиті до самої основи. Далі можна приступати до грунтовки робіт.

Використовуйте герметик (в нашому випадку це бензоконтакт), який є грунтовки матеріалом з домішкою піску і наповнювача. Ця суміш дозволяє поліпшити зчеплення поверхні стін з матеріалом обробки. Знайти герметик ви можете в будь-якому будівельному магазині.

Похожие публикации