Вирівнювання Кутів Стен


Март 30, 2017 – 11:26
Выравнивание стен необходимо

Вирівнювання кутів стін в

4565Якісний ремонт вимагає вирівнювання всіх поверхонь - стін, підлоги, стель. Вирівнювання кутів своїми руками для багатьох здається непосильним завданням. Зробити це не так складно, як здається, якщо запастися необхідним набором інструментів і правильно вибрати матеріали.

Вирівнюють стіни і кути штукатурними сумішами або сухою штукатуркою - гіпсокартоном. Якщо немає бажання і засобів на вирівнювання всіх стін, займіться хоча б кутами. В такому випадку кут виводять візуально, щоб він не йшов хвилями по всій висоті.

Вирівнювання стін і кутів гіпсокартоном

Гіпсокартон є сухою гіпсовою штукатуркою. Листи кріплять на каркас або безпосередньо на стіну за допомогою гіпсової клейової суміші і дюбелів. Такий метод вирівнювання має переваги перед «мокрим» способом:

  • монтаж ГКЛ на каркас не вимагає видалення старих шпалер або побілки;
  • не вимагається замішування штукатурних розчинів, процес відносно чистий;
  • шпаклювати ГКЛ можна відразу після монтажу, в той час як штукатурний шар потребує просушування.

недоліки:

  • крихкий матеріал, не стійкий до механічних пошкоджень;
  • не використовується в приміщеннях з високою вологістю.

Щоб підрівняти зовнішні кути, встановлюють перфоровані алюмінієві куточки, потім шпаклюють.

Якщо стіна сильно завалена і для вирівнювання кута потрібно товстий шар штукатурки, зручно застосовувати комбінований метод. На частину стіни, яка сильно відхиляється від вертикалі, приклеюють гіпсокартон. Після того, як клей схопиться, стіну і кути вирівнюють шаром шпаклівки.

2 (1)Вирівнювання кутів штукатуркою

Вирівнювання кутів не викличе у вас труднощів, якщо ви зможете поштукатурити стіни за рівнем і в одній площині. Основні етапи роботи:

  • очищення поверхні;
  • штукатурка;
  • шпаклівка.

Для вирівнювання стін застосовуйте штукатурні маячки. Щоб кут вийшов рівним, слід поштукатурити одну стіну і дочекатися повного висихання штукатурного шару. Потім встановлюються маячки на другу стіну і наносять шар штукатурки. Незначні похибки приховає шпаклівка.

6 434 1 47697

Похожие публикации