Дитяче Килимове Покриття


Март 30, 2017 – 11:08
Виниловое покрытие фото

Дитяче килимове покриття

Приступаючи до вибору килима для дитячої кімнати, в процесі планування покупки, ми, не будучи знавцями даного питання, можемо зіткнутися і, швидше за все, стикаємося з безліччю питань, інформацію по яким знайти у відкритому доступі досить складно. Та й консультанти в магазинах часом відповідають нам односкладово і не зовсім зрозуміло. Що вибрати? дитячий ковролін або турецькі дитячі килими? А може щось ще?
Але тепер у нас є Ковренок , який з радістю відповість на основні питання по різновидам дитячих килимів!
Отже, пропонуємо вам ознайомитися з нашою короткою шпаргалкою для отримання відповідей на основні питання по килимах для дітей.

Провідні світові виробники використовують сьогодні безліч різних технологій і матеріалів для виготовлення сучасних дитячих килимів. До речі, по-англійськи «килим» буде звучати як RUG ( «раг»). А досить відоме і поширене слово CARPET ( «карпет») перекладається як «ковролін». Щоб спробувати розібратися в масі нюансів, а також зі знанням справи перейти до подальшого вивчення каталогу Ковренка простіше спочатку структурувати всі типи дитячих (та й не тільки дитячих) килимів за основними технологічними і технічними критеріями. А саме:

1) за способом виробництва.
В даний час при виробництві дитячих килимів поширені такі технології:

- килими, виткані з допомогою ручної праці.
Такі килими цінувалися раніше і особливо цінуються зараз. На виробництво одного середнього за розмірами килима (наприклад, 1, 5 * 2м) один ткач може витрачати від декількох тижнів до декількох місяців! Кілька швидше виробляються килими за так званою технологією ручного тафтінга, коли кожна ворсинка вбивається ткачем в тонке полотно основи килима спеціальною машинкою-пістолетом, на яке попередньо наноситься малюнок-шаблон. Потім, щоб ворс був щільно закріплений в основі, на зворотний бік килима приклеюється спеціальна, як правило, текстильна підкладка. При подібному виробництві в якості матеріалу ворсу найчастіше використовується акрил і шерсть, а серед основних країн, що спеціалізуються на ручному тафтинг, можна відзначити Китай і Індію, на частку яких припадає понад 50% подібного роду виробництва. У цих же країнах найчастіше розміщують замовлення на виробництво і провідні дитячі бренди: DISNEY, HALLO KITTY і багато інших.

Більш трудомістким і, відповідно, більш престижним і дорогим на сьогоднішній день є ручне ткацтво за допомогою спеціальних ручних ткацьких верстатів. При даному способі в якості матеріалу ворсу, як правило, використовується вовна дорогих сортів, шовк, бавовна. Дані килими ткутся місяцями і коштують від декількох десятків тисяч рублів до декількох мільйонів! У деяких дорогих бутиках виставлені ручні ексклюзивні килими вартістю в середню московську квартиру Батьківщиною даного способу виробництва є країни Близького Сходу - Іран (знамениті перські килими) і Афганістан. Варто відзначити, що дитячих килимів створених за допомогою повністю ручної праці на сучасному ринку зовсім небагато;

Похожие публикации