Натуральна Підлога Покриття


Март 30, 2017 – 10:50
Детское напольное покрытие

перевершує натуральні

Ковролін натуральний - екологічне покриття для підлоги для сучасного будинку

Ковролін натуральний - це екологічно чистий матеріал, вишуканий дизайн якого додасть Вашому інтер'єру шляхетність і королівський шик. Натуральні килимові покриття - це новий тренд у світі дизайну, та й взагалі - стилю життя!

Навіщо купувати натуральний ковролін?

Крім очевидного факту, що натуральний ковролін дуже допоможе здоровій атмосфері Вашого будинку і навколишньому середовищу, є багато іншої користі, яку Ви можете отримати з екологічного покриття.

Коли через десять - п'ятнадцять років Ви вирішите поміняти килимове покриття, то для повторного використання або подальшої переробки, натуральний ковролін годиться найкраще з усіх інших килимових покриттів. Проста і безпечна для навколишнього середовища переробка ковроліну з натуральних матеріалів в майбутньому не вплине на екологію і якість повітря на Землі, що вже актуально сьогодні і буде ще більш критично в майбутньому - коли виростуть наші діти і внуки.

З яких матеріалів створений натуральний ковролін?

Матеріали з яких витканий натуральний ковролін бувають рослинного і тваринного походження.

До рослинних матеріалів відносяться сизаль, коноплі, джут, морський очерет, водорості, кокос. Зазвичай з рослинних матеріалів створені циновки. Самий екологічний вибір ковроліну, створеного з рослинних матеріалів - це циновки, сплетені з нефарбованих ниток, які як правило мають природні кольори від бежевого до зеленуватого, хоча такі ж гарні і барвники природного походження.

Ковролін з вовни також є натуральним, особливо, якщо використовується неокрашенная шерсть. Натуральний ковролін, створений з неокрашенной вовни вівці, лами або кози - це найкращий екологічний вибір для вовняних килимових покриттів!

Як найкраще встановлювати натуральний ковролін?

Якщо Ви купили натуральний ковролін, то і встановити його найкраще самим екологічним чином - за допомогою розтяжки, а не способом проклейки.

Метод розтяжки - самий екологічний метод установки килимового покриття. Він полягає в тому, що по периметру кімнати до підлоги цвяхами прибиваються так звані гриппери - дерев'яні планки, з установлення на них металевими зубчиками. Далі, за допомогою спеціального інструменту, Ваше килимове покриття натягується і насаджується на ці зубчики.

Похожие публикации