Дитяче Підлогове Покриття


Март 30, 2017 – 11:11
Новые напольные покрытия
Дитяче підлогове покриття

Облаштовуючи кімнату для самого важливого людини в сім'ї, ми думаємо про меблі, підлогове покриття, про те, який тут буде стелю, які шпалери і світильники, думаємо, де зберігати іграшки ...

І дуже часто ми забуваємо про дверях. А даремно. Двері - це теж частина інтер'єру, і вона може не тільки додати нотку настрою в дитячу, але і виявитися корисною.

1. Фарба

Яскравим кольором можна виділити двері, написати на ній ім'я вашого чада або намалювати горошки. Можна розфарбувати тільки половину двері, як зробили батьки маленької Ельзи.

2. Дошка для записів

Це дуже зручно, такі двері виконує подвійну функцію. До того ж відпадає питання: де в кімнаті краще повісити дошку? Зовсім і не потрібно - вона вже тут!

3. Аплікації

Відмінна можливість подуріти для самих батьків! Головний плюс аплікацій: набагато простіше прибрати з двері то, що ви зробили на минулих вихідних, щоб повісити те, що придумали на цих, ніж перефарбовувати двері.
Як вам мумія, до речі?

4. Картини

Ідея для дуже творчих батьків, які люблять помалювати. Тут задіюється не тільки полотно двері, але також стіни і простір над притолокой. Є де розгулятися фантазії!

5. Двері в двері

І наостанок для тих, хто налаштований серйозно: робимо малюкам спеціальну дверку. Тепер їм не потрібно тягнутися до ручки і прикладати зусилля, щоб зайти і вийти з кімнати. Своя маленька двері дуже легко і просто відкривається.

6. Користь

Мало не забули про корисність дверей. Нижче наведені приклади того, як можна використовувати двері для зберігання канцелярських дрібниць або маленьких і легких іграшок.

Похожие публикации