Комерційні Підлога Покриття


Март 30, 2017 – 11:05
Лучшее напольное покрытие для
Фото: Комерційні підлогові

Про ламінат
Перші ламіновані підлоги були придумані шведами в 80-х роках минулого століття. До цього моменту випускалися тільки ламіновані плити для меблів. У 90-х роках в Європі мода на ламінат досягла свого піку. Тоді ж нове рішення на ринку підлогових покриттів з'явилося в Росії і дуже швидко викликало інтерес у споживачів.
Назва «ламінат» вийшло з злиття слів «ламінувати» і «меламін». Назва «ламінату» походить від латинського слова lamina, що в перекладі означає пластинка або смужка.
Ламіновані підлогові покриття дійсно складаються з чотирьох основних шарів:
Верхній захисний шар: прозора папір, просочена меламіном з додаванням часток оксиду алюмінію;
Шар декоративного паперу: папір з малюнком;
HDF-плита: деревно-волокниста плита високої щільності;
Компенсуючий (балансуючий) шар - крафт папір, просочена смолою меламіну.
Основну HDF-плиту виготовляють з деревних матеріалів під гарячим пресом. Компенсуючий (балансуючий) шар, що лежить в основі складається з крафт паперу, просочена смолою меламіну. Меламін - це сорт фенолової смоли, яка за своєю прозорістю і кольором нагадує папір, однак під впливом високої температури і тиску меламін стає прозорим. Процес ламінування ні що інше, як надміцна пресування.
Верхня частина покривається шаром декоративної спеціально обробленої паперу з малюнком. А зверху наноситься прозорий захисний шар меламіну, який захищає поверхню ламінату. Завдяки технології пресування шарів DPL (Direct Pressure Laminate) ламіновані підлогові покриття не бояться механічних, хімічних і термічних впливів, численні харчові забруднення і лак для нігтів легко очищаються з поверхні, а взуття на підборах не залишає механічних пошкоджень і вм'ятин.
Європейська норма № 13329 розділяє всі ламіновані підлогові покриття на дві основні групи: побутові та комерційні. До групи побутових відносяться покриття, що починаються з цифри 2: 21, 22 і 23 класи, які на сьогоднішній момент відсутні на російському ринку. Ламіновані комерційні покриття для підлоги 31, 32 і 33 класу широко представлені виробниками на россіской ринку підлогових покриттів. Покриття цих класів можуть використовуватися, як в побутових (домашніх умовах), так і в зонах з високою прохідністю (аудиторіях, офісах і т.п.)
При виборі підлогового покриття споживачі віддають перевагу якісним, красивим і екологічно безпечним покриттям підлоги. Сьогодні актуальні унікальні дизайни з ефектом хромованої поверхні, зістареного дерева і глибоким тисненням.

Похожие публикации