Пристрій і принцип роботи перфораторів


Июнь 1, 2018 – 18:28
Напольные ковровые покрытия

Перфоратори - інструменти для свердління отворів в конструкціях з цегли, бетону і каменю, а також для демонтажу бетонних підстав, сколювання плитки. Сила впливу на матеріал збільшена за рахунок ударного електропневматичного принципу роботи. Їх використовують в професійному будівництві і ремонті.

Пристрій і принцип роботи перфораторів

Електропневматичний механізм приводить в дію поршень, який діє в свою чергу на бойок. Сила його удару потім передається на оснащення, яка здійснює зворотно-поступальні рухи і при зіткненні з твердою основою руйнує його. Також перфоратори можуть працювати в режимі свердління і свердління з ударом, саме це дає їм можливість відмінно справлятися з того різання отворів в бетоні, цеглі, камені.

Вы можете купить перфоратор в интернет-магазине по самой выгодной стоимости на сегодняший день.

типи

З патроном SDS-plus - це інструменти легкого і середнього класу, які можуть використовуватися і в професійній сфері, і в побуті. Особливістю є швидка зміна оснастки. Можна встановлювати бури діаметром хвостовика до 10 мм.

З патроном SDS-max - перфоратори професійного класу, більш потужні і більш важкі. Підходять для роботи з оснащенням з діаметром хвостовика до 18 мм.

Основні параметри вибору

Потужність. Є визначальним параметром для вибору інструменту, від неї залежить сила удару. Перфоратори потужністю до 2000 Вт вважаються професійними, інструмент для будинку має потужність від 420 до 720 Вт.

Сила удару. Може становити від 1 до 30 Дж. Чим сильніше удар, тим міцніші матеріали можна обробляти. Для роботи з деревом і крихкими матеріалами краще підібрати інструмент з силою удару до 3 Дж.

Максимальний діаметр свердління. Як правило, вказується кілька показників, наприклад, у різних моделей під час свердління бетону буром це значення може становити від 12 до 80 мм, коронкою - від 24 до 160 мм.

Похожие публикации