Світ підлогових покриттів


Март 30, 2017 – 11:04
Красивый ламинатный пол на

Dom-x up

Фото © Deutsche Messe AG

У всьому світі зростає попит на дизайнерські покриття для підлоги. Також світової дизайн-тенденцією стало повернення килимів ручної роботи. Все це буде представлено на виставці.

Виставка розташується в 12 павільйонах, де відвідувачів DOMOTEX 2016 чекає величезний вибір килимів (фабричних і ручної роботи), паркету і ламінату, текстильних, еластичних і інших підлогових покриттів як для приміщень, так і для використання на відкритому повітрі. Також гості виставки зможуть ознайомитися з технологіями з укладання цих покриттів і догляду за ними.

DOMOTEX.
Фото © Deutsche Messe AG.
Еластичні покриття для підлоги , варіанти дизайну.
Фото © Deutsche Messe AG.

Натхнення від природи. Паркет, дерево і ламінат. Фото © Deutsche Messe AG.


РОЗДІЛ З ІННОВАЦІЯМИ І СУПУТНІЙ КОНКУРС

Також важливо відзначити, що на виставці буде працювати спеціальний розділ Innovations @ DOMOTEX, що демонструє досягнення та інновації в області підлогових покриттів. Ця тема викликає активний інтерес аудиторії. Інноваційні проекти будуть відбиратися експертною радою в ході конкурсу і будуть представлені за категоріями в одній виділеній зоні.

Innovations @ DOMOTEX. Фото © Deutsche Messe AG

До участі в конкурсі інновацій запрошуються всі бажаючі, для цього можна до подати заявку на суд журі, до складу якого увійдуть дизайнери зі світовим ім'ям Stefan Diez (Мюнхен) і Michael Sodeau (Лондон).

Також на виставці буде вручена премія за кращий дизайн килима, яка буде присуджуватися в 8 категоріях.

Один з переможців конкурсу на кращий дизайн килима 2015 року. "Тунель" (Tunnel, Floor to Heaven).
Фото © Deutsche Messe AG.
Церемонія нагородження Parkett Star 2015.
Похожие публикации