​Фінішна наливна підлога


Декабрь 15, 2017 – 17:47
Как и чем выровнять стены

Саме фінішний шар наливної підлоги робить його таким привабливим, тому його заливці приділяють особливу увагу. Помилки на даному етапі приведуть до розтріскування і відшаровування поверхні, тому до процесу потрібно підходити зі знанням справи, і краще довірити цю справу професіоналам. 

Качественный алюминиевый швеллер на этом сайте в ассортименте от производителя купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Особливості заливки фінішного статі

Так як фінішний шар заливають останнім, то він має найменшу товщину. Залежно від суміші і особливостей конкретного статі шар варіюється від 1 до 5 мм завтовшки.

При заливці фінішного шару враховують особливості поверхні. Деякі суміші призначені тільки для внутрішніх робіт, але є й універсальні, які можуть використовуватися зовні. Їх часто застосовують на балконах і критих верандах.

Сама процедура заливки має ряд особливостей, недотримання яких призведе до розтріскування і іншим видам шлюбу наливної підлоги.

Фінішний підлогу ніколи не завдають прямо на монолітний бетон або залізобетон, так як шар полімеру занадто тонкий і дуже швидко почне відколюватися.

Цей шар наносять вручну. Його обов'язково обробляють валиком з голками для видалення бульбашок. Поверхня розрівнюється за допомогою шпателя, особливо це важливо при роботі з дуже тонкими шарами.

Дуже важливо дотримувати правильну консистенцію складу, так як неправильно замішана рецептура призведе до появи тріщин і нашарувань після висихання.

Фінішний шар наносять тільки після повного висихання основної стяжки. Якщо вона виконана на основі цементу, то це займе не менше двадцяти одного дня. У разі, коли попередньо було виконано наливна підлога в якості вирівнюючого, то йому для затвердіння потрібно не менше семи днів. Товщина підготовчого наливної шару повинна бути не менше одного сантиметра.

Перед нанесенням суміші основу обов'язково грунтується.

Фінішний наливна підлога

При заливці підлоги важливо дотримуватися товщину шарів. Фінішне покриття має найменшу товщину, тому вкрай складно дотриматися її по всій поверхні підлоги.

Від того, наскільки правильно будуть підібрані матеріали для виготовлення підлоги і як дотримані технологічні умови, залежить гарний зовнішній вигляд і міцність такої обробки. З цієї причини ми рекомендуємо звертатися за заливкою фінішного статі тільки до професіоналів. Наша компанія займається улаштуванням наливних підлог вже багато років і знає про всі нюанси і технологіях виконання. Ми готові виконати роботи на відмінному рівні якості.

Похожие публикации