Рулонні антиковзні покриття


Март 30, 2017 – 10:57
Специалисты рекомендуют

Компанія «Аko-mat» - перший і єдиний ексклюзивний представник в Росії німецького заводу з виробництва антиковзаюче покриття для приміщень і вулиці.

Чому ми так в цьому впевнені? Тому що пропонуємо вам протиковзке покриття і іншу продукцію ОПТОМ від провідного німецького виробника.

Пропозиція для дизайнерів, будівельних компаній, магазинів, а також для організацій і приватних осіб.

Приділивши нам всього лише пару хвилин, ви дізнаєтеся, як:

  • Стати першими у своєму регіоні.
  • Забезпечити стабільний потік нових клієнтів, а значить зростання прибутку.
  • Убезпечити себе, своїх близьких, колег, знайомих, наприклад, від падіння на слизькій підлозі у ванній кімнаті або басейні. Або уберегти їх від більш серйозних травм.

Наші рулонні антиковзні покриття - це якісний, затребуваний і корисний продукт, аналогів якому за якістю і ціною на російському ринку просто не існує.
Це ті покриття, які пропонують своїм клієнтам найбільші будівельні дискаунтери Європи і вибирають для себе найуспішніші компанії, наприклад такі, як торговельна мережа ІКЕА.

Головне завдання протиковзких покриттів:

  • Нековзне покриття у вашому магазині, офісі чи розважальному центрі вбереже ваших гостей від травм і падінь. Повірте, клієнти і співробітники обов'язково оцінять вашу турботу.

Переваги покриттів:

  • Служать в кілька разів довше. На відміну від антиковзних покриттів, виготовлених з гуми або каучуку, наші вироби виконані за спеціальною технологією з міцного і довговічного ПВХ. Вся продукція сертифікована заводами-виробниками в Німеччині і державними органами РФ.
  • Вага модульних підлогових покриттів (в тому числі килимків) з ПВХ в два рази менше, ніж вага їх аналогів з гуми. Тому наші покриття набагато легше укладати і простіше перевозити.
  • Широка колірна гамма. Ви можете підібрати модульне підлогове покриття (м'яке) і килимки з спіненого ПВХ в рулонах під будь-який дизайн.
  • Вартість нашої продукції в 3 (!) Рази нижче, ніж вартість аналогічних товарів від інших виробників.
    Адже ми поставляємо продукцію безпосередньо з заводів Німеччини, без посередників і націнок. Ви отримуєте вигідну цінову перевагу.

Однак у нашій продукції є один істотний недолік (чи гідність?) - її практично ніде не продають.

Більш того, 30% пропонованої нами продукції ви не знайдете більше ніде. І звичайній людині, яка хоче придбати нашу продукцію в роздріб, її практично не дістати.

Похожие публикации