​Штукатурка по маяках: переваги, ціна


Январь 21, 2019 – 12:11
Пробковые напольные покрытия

Технологія штукатурки по маяках удосконалювалася і еволюціонувала досить довго для того, щоб народилися дійсно прості і зручні методики. Зараз необов'язково мучитися зі шнурками, схилом. Лазерний рівень спростив технологію виставлення маяків донезмоги. Але все ж, варто торкнутися всіх способів, щоб, якщо Ви зважитеся виконати штукатурку стін по маяках самостійно, відразу вирішили для себе, який метод для Вас простіше і зручніше.

Який би спосіб Ви не обрали, найперше, що варто зробити зі стіною, це підготувати її під штукатурні роботи. Видаляємо всі існуючі покриття, шпалери, стару фарбу і штукатурку - все счищается до голого бетону або цегли. Далі грунтовка. Грунтовка необхідна для додання кращого зчеплення штукатурки з основою. Для цегляних стін, пінобетону, гіпсових пазогребневих плит відмінно підходить грунт «Кнауф Грундірміттель», для бетонних поверхонь необхідно використовувати «Кнауф Бетоноконтакт» або його аналог від інших виробників. Штукатурку по маяках можна виконувати будь-якими штукатурними сумішами як для машинного нанесення, так і для ручного. І не важливо гіпсова це штукатурка або цементна.

Элементы фасада Вы можете купить на сайте https://dimteh.com/ по самой выгодной стоимости на сеодняшний день.

Призначення штукатурних робіт по маяках

Маяки потрібні для якісного вирівнювання стін по вертикальному рівню і щоб задати приміщенню всі необхідні площині, тобто створити потрібну геометрію (кути 90 градусів, паралельність стін, ширина дверних прорізів). Є кілька способів їх виставлення. Зараз найбільшу популярність отримали металеві маяки. Вони являють собою профіль товщиною 6 або 10 мм.

Як визначити якої товщини потрібен профіль-маячок для конкретного випадку?

Якщо перепади нерівностей для вирівнювання стін і стель не більше 30 мм зазвичай використовується профіль 6 мм, якщо більше то 10 мм. Обумовлено це тим, що профіль-маячок 10 мм має велику жорсткість, а при штукатурному шарі більше 30 мм його використання не збільшить товщину шару, але роботи будуть виконані більш якісно.

довжина маяків

Обидва профілі мають стандартну довжину 3 метри. Якщо висота приміщення менше 3 метрів, то профіль легко відрізається ножицями по металу, якщо більше, то доставляється шматочок іншого маяка в одній площині з першим. Другий варіант складніше, тому штукатурні роботи при висоті приміщень більше 3 метрів коштують дорожче.

Похожие публикации