Чим Вирівняти стіни


Март 30, 2017 – 11:51
а вот средне и высоковорсные

Вирівняти стіни можна кількома способами: можна їх обштукатурити або обшити гіпсокартоном. Перший варіант витратний і по використовуваних будматеріалів, і за витратами людино-годин. Другий - більш простий і зручний спосіб.

Чим погано вирівнювання штукатуркою? Є у штукатурки і свої плюси, і свої мінуси. Головний недолік штукатурки - вона не може похвалитися своїми тепло-і звукоізоляційні властивості. До того ж штукатурні роботи досить трудомісткі і витратні за часом, а неправильний «заміс» матеріалу може привести до тріщин на стінах і крошенію штукатурки.

На фото: Марина Янкевич,
архітектор-консультант

Як вирівняти стіни в квартирі? Вирівнювання стін в квартирі за допомогою гіпсокартонних листів є універсальним і недорогим рішенням. Обшивка гіпсокартоном дозволяє швидко, без довгих «мокрих» робіт, провести якісне вирівнювання стін в квартирі. Невелика втрата обсягів простору (при каркасному способі) компенсується високою тепло- і звукоізоляцією матеріалу. Як і всі гіпсові матеріали, ГКЛ «дихає», тобто поглинає вологу і виділяє її в навколишнє середовище. До того ж в гіпсокартоні можна без особливих зусиль випиляти будь-які отвори необхідного вам розміру.

Є два способи кріплення гіпсокартону: безкаркасний і каркасний.

  • Безкаркасний метод: гіпсокартон кріпиться до стіни за допомогою спеціального клею.
  • Каркасний метод: спочатку зводиться каркас, потім до нього кріпляться листи гіпсокартону. Каркас можна вибудувати з металевого профілю або дерев'яних брусків. Металопрофіль збирати набагато простіше, до того ж він не боїться вологи.

ПІДГОТОВКА повехності стін

Спочатку потрібно підготувати стіни до обшивки гіпсокартоном - очистити всі вертикальні поверхні від пилу, зняти штукатурку і розмити стіни дощенту (в даному випадку - до цегли). Після цього стіни в квартирі потрібно обробити ґрунтовкою.

Похожие публикации