Фінішне Вирівнювання Підлоги


Март 30, 2017 – 14:44
устройство водяного пола
фінішне вирівнювання статі

Фінішне вирівнювання або вирівнювання Самонівелююча сумішшю - швидкий спосіб підготувати підставу. Важливо зробити вимір по перепадів існуючого підстави. Професійний інструмент і дотримання технології гарантують кращий результат. Хочете дізнатися докладніше про цей вид підстави?

Підготовка підстави є вирішальним моментом в організації статі, тут необхідний серйозний підхід і увага до деталей. Тому поверх базової бетонної стяжки часто буває необхідно зробити фінішне вирівнювання Самонівелююча сумішшю для додання підлозі дзеркальної гладкості.

Ціна, руб.

Ринок рясніє рекламними буклетами, які обіцяють ідеально рівну підлогу. У виборі відповідного варіанту легко припуститися помилки, яка може привести до непередбачуваного результату. У цій статті ми хочемо розповісти як зробити фінішне вирівнювання статі Самонівелююча сумішшю і максимально докладно показати всі етапи роботи.

Фінішне вирівнювання - це останній етап вирівнювання статі , перед укладанням декоративного покриття (ламінат, паркетна дошка, лінолеум, ковролін тощо). Передбачається що у нас вже є міцну основу (базова стяжка), яка була виконана з дотриманням всіх технологічних вимог і повністю висохла. Оскільки перше на що потрібно звернути увагу при заливки Самонівелююча сумішшю це вологість підстави (не більше 4% ост. Вологості) і рівність підстави (не більше 4 мм на 2 метрової рейки).

Після того як ми переконалися що підстава відповідає вимогам, переходимо до виміру перепадів і виявлення необхідно до заливання шару, він може бути від 1 до 35 мм, в залежності від вимог і використовуваної суміші. Для цього використовуються маячки або лазерний рівень.

Перед приготуванням суміші, основу необхідно знепилити (пропилососити) і добре прогрунтувати. Приготування ґрунтовки провадитися виходячи з типу поверхні заливки. Дати грунтовці просохнути і вбратися в основу.

Похожие публикации