​Ремонт і обробка підлоги


Ноябрь 19, 2017 – 17:30
выравнивание бетонной стяжки

Ремонт і обробка підлоги - один з напрямків діяльності нашої фірми. Ми виконуємо будь-який вид обробно-ремонтних робіт. У нас можна замовити навіть незвичайну обробку підлоги. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. Загальна вартість замовлення буде залежати від складності завдання і ціни будматеріалів.

Вы можете приобрести качественный набор смесителей по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наші послуги

Чистова обробка підлоги - це комплекс будівельних робіт, спрямованих на монтаж підлогового покриття. Здійснити його потрібно якісно і естетично. Іноді цей вид робіт називають фінішною обробкою підлоги. Як матеріали, як правило, вибирають:

лінолеум;

паркет;

ламінат;

паркетну дошку;

коркове покриття;

керамічну плитку.

Обробка підлоги лінолеумомЛінолеум - добре відомий і практичний будматеріал, який є одним з найпопулярніших. Основними його перевагами є його універсальність. Лінолеум можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також він володіє хорошими ізоляційними властивостями, не проводить електричного струму. З недоліків відзначимо, що такий вид підлогового покриття легко займається і при цьому виділяє отруйні і шкідливі для здоров'я людини речовини. Вартість лінолеуму може бути різною. Все залежить від якості продукту і його виробника. Обробка підлоги лінолеумом буде зроблена нашими майстрами на найвищому рівні, а якість укладання - відповідати всім необхідним нормам і стандартам.

Обробка паркетних підлог вимагає особливого підходу. Паркет - це благородне і дороге підлогове покриття. Тому, якщо ви хочете, щоб у вашому будинку або квартирі цей будматеріал був укладений якісно і надійно, не довіряйте цю роботу дилетантам. В результаті ви не зіткнетеся з зіпсованим паркетом і головним болем, пов'язаної з його демонтажем та повторної укладанням. Наші фахівці зможуть зробити все точно, в відповідності з усіма технологічними нормами. Вартість цього матеріалу висока. Тому краще довірити обробку паркетних підлог майстрам нашої компанії.

Ламінат є недорогий імітацією паркету. Він приємний на дотик і може стати відмінним покриттям підлоги для дитячої кімнати або спальні. Перш ніж купувати цей вид підлогового покриття, переконайтеся в тому, що він відповідає всім необхідним нормам і не виділяє шкідливих речовин. Якщо ціна ламінату дешева, краще утриматися від його покупки.

Наші майстри виконають монтаж покриття швидко і якісно. Тим більше що вартість послуг з його укладанні зовсім невисока.

Для обробки чорнового статі може відмінно підійти паркетна дошка. Цей будматеріал прекрасно імітує паркет. При цьому він значно краще ламінату. Паркетна дошка міцніша, надійна і екологічна. Ви зможете вибрати найрізноманітнішу кольорову гаму і фактуру цього будматеріалу. Є можливість вибрати дизайнерські варіанти цього підлогового покриття. У цьому випадку ваш будинок або квартира буде виглядати оригінально, модно і затишно. Компанія Stroy-remont здійснить монтаж цього покриття на вищому рівні.

Сучасна обробка підлоги може припускати використання модних і оригінальних матеріалів. Коркове покриття є саме таким. Це приємний на дотик і теплий матеріал, який характеризується гіпоалергенність, натуральністю. Особливо добре пробка підходить для укладання в дитячій кімнаті. Її ціна досить висока. Однак цей будматеріал прекрасно зберігає форму, погано горить і стійкий до впливу вологи. У компанії Stroy-remont великий досвід укладання пробки. Співробітники компанії зможуть зробити цю роботу на найвищому рівні.

Оздоблення керамічною пліткойОтделка підлоги керамічною плиткою є традиційною. Вона особливо добре підходить для монтажу в приміщеннях з підвищеною вологістю: ванній кімнаті, санвузлі, кухні і т. Д. Кераміка - зручний і міцний матеріал. Плитку можна підібрати різної форми і забарвлення. Наші майстри зможуть виконати укладання цього покриття професійно і якісно. При цьому вартість наших послуг низька і доступна.

Похожие публикации