Шпаклювальні суміші


Июнь 4, 2017 – 06:55
Ремонтные и отделочные работы

Шпаклювальні суміші - вид оздоблювального матеріалу, призначений для внутрішніх і фасадних (зовнішніх) робіт. Дані суміші призначені для усунення нерівностей підстави і для підготовки його до остаточної обробки - фарбування, поклейка шпалер, нанесення фактурної штукатурки.

За фазового стану шпаклівки діляться на сухі і готові суміші. До сухим шпаклівок відносяться шпаклівки, які надходять у продаж в нерозведеному вигляді і готуються безпосередньо перед початком ремонтних (будівельних) робіт. Купити суху шпаклівку краще, якщо ви плануєте використовувати її протягом 3-24 годин (залежно від їх складу і рекомендацій виробника). Сухі шпаклівки зручні у використанні, невибагливі до умов транспортування і зберігання, та у них відсутня усадка після повного висихання складу.

Вы можете купить шпаклевку в Днепропетровске по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Готові шпаклювальні суміші поставляється в готовому до використання стані, вони зберігається і транспортується в герметичній тарі. Готова шпаклювальна суміш використовується в цілях вирівнювання вертикальних і горизонтальних поверхонь, перепад рівня яких становить 1-15 мм. Готові шпаклівки бувають на клейовий або на латексній основі і характеризуються високою пластичністю і підвищеним рівнем білизни і надзвичайно міцним зчепленням з різними підставами (в т.ч. і з гіпсокартоном).

Переваги готових шпаклівок - можливість використання складу необмежену кількість часу, але тільки за умови збереження продукції в герметичній тарі. На нашому сайті ціни на шпаклівки починаються від 219 рублів.

За функціональним призначенням шпаклівки поділяються на такі види: базові, фасадні та фінішні. Базова шпаклівка складена на основі білого цементу і призначена для здійснення внутрішніх опоряджувальних робіт. Базова шпаклівка утворює рівну міцну поверхню, вона не піддається деформації і руйнування в умовах підвищеної вологості.

Фасадна штукатурка - являє собою склад на основі цементу. Фінішна штукатурка призначена для вирівнювання поверхонь будівель (фасадів). Модифікуючі компоненти надають фасадної шпаклівки такі властивості як підвищена стійкість до атмосферних впливів (дощ, сніг, сонце) і перепадів температур.

Фінішна шпаклівка необхідна для фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщення (стель і стін). Після повного висихання така шпаклівка утворює ідеальну гладку, рівну поверхню без тріщин і горбів.

Купити шпаклівку за ціною, нижче, ніж у більшості конкурентів, ви можете в нашому інтернет-магазині.

Похожие публикации