ПІДЛОГИ І ВИДИ ПОКРИТТІВ ДЛЯ ПІДЛОГИ


Март 30, 2017 – 13:53
Выравнивание бетонного пола

всі види підлог оголошення

Настил підлоги - один з найважливіших етапів ремонту. Від того, наскільки якісно буде виконана стяжка, яка техніка і матеріали для неї будуть обрані, залежить якість і термін служби підлоги у вашій квартирі. Щоб допомогти Вам правильно визначитися з вибором, підібрати оптимальний проект і вкластися в кошторис ми і розробили цей розділ. Тут ви дізнаєтеся про переваги і недоліки сухої і напівсухий стяжки, наливної підлоги і комбінованих варіантів.

Також хочемо зазначити, що фахівці нашої компанії виконують роботи з облаштування підлогового покриття будь-якого рівня складності від настилу ковроліну до кладки художнього паркету. Наші майстри швидко і бездоганно кладуть керамічну плитку, ламінат і інші сучасні матеріали, використовуючи новітнє обладнання та сучасні клейові склади. Співробітники компанії в чітко обумовлені терміни проведуть ремонтні роботи і при необхідності нададуть консультації з придбання того чи іншого покриття для підлоги.

Технологія укладання вінілового покриття - Щоб ваш підлогу виглядав красиво, необхідно відповідально поставитися до вибору підлогового покриття. При використанні вінілового покриття для підлоги, ви отримуєте гарантію довгострокової експлуатації, і красивий вигляд вашого статі. Вашій увазі представлені рекомендації фахівців нашої будівельної компанії Промремонт, як правильно зробити підлогу своїми руками.

Технологія укладання плитки на підлогу - Зараз і в промисловості і в побуті застосовуються різні види плиток: кахельні, ламіновані, керамічні та інші. Укладання плитки можна виконати самостійно, але, для забезпечення необхідної якості робіт потрібно дотримуватися технологію.

Стелим підлогу в лазні - Самий відповідальний етап при будівництві лазні - це монтаж підлог. Теплова ізоляція підлоги не зробить ніякого впливу на експлуатаційні властивості. Підлоги бувають: покриті плиткою, земляні, бетонні, глиняні. Головне, щоб був відтік води.

Похожие публикации