Маяки для Підлоги


Март 30, 2017 – 13:45
фанера на деревянный пол

Маяки для підлоги

За допомогою рівня визначаємо найвищу точку статіБудь-яке сучасне покриття на підлогу передбачає, що він буде рівним. Якщо ж підлога буде покритий вибоїнами, тріщинами, виступами, перепади висот будуть кидатися в очі, то на такій основі не тільки не буде виглядати найкрасивіше і дороге покриття: нерівності стануть причиною деформації і поломки плит, стирання і утворення розривів на лінолеумі і, як наслідок, більш швидкого зносу матеріалів. Тому ключовим етапом в процесі монтажу підлог є їх вирівнювання. Використовуючи маяки для вирівнювання підлоги і різні види стяжок, досягають того, що підлога виходить ідеально рівним. Саме маяки і обмежують стяжку по висоті її площині.

Лазерний рівень допомагає зробити рівну поверхнюСпособів вирівнювання підлог кілька. Стяжка може бути сухою, напівсухий або мокрою (цементно-піщаної або бетонної) і т.д. Використовують і так звані саморазлівающіеся суміші. Суху суміш розводять у воді до отримання розчину потрібної консистенції. Такий розчин сам розтікається, створюючи рівну поверхню. І навіть в такому випадку за допомогою маяків можна проконтролювати, чи все гаразд, і рівним чи вийде підлогу. Про те, як виставити маяки на підлогу і як вирівняти підлогу по маяках при різних видах стяжок, і піде далі мова.

Перш, ніж буде здійснюватися заливка підлоги по маяках , потрібно правильно їх встановити. Для цього за допомогою будівельного або лазерного рівня роблять на стінах по периметру приміщення позначки. Профіль для маяківЧим частіше, тим краще. Потім з'єднують їх суцільною лінією (АВ).

Схема визначення нульового рівня: AB - рівний еталон, CD - найвищий рівень підлоги для майбутньої стяжки

Для цього знадобиться шнур і олівець. З урахуванням того, якої висоти буде майбутня стяжка, виставляють нульовий рівень - лінію відносно горизонту. Для цього за допомогою мотузки відміряють однакова відстань вниз по всьому периметру, мітки з'єднують і відзначають таким чином найвищий рівень підлоги (CD). На цю лінію орієнтуються, виставляючи маяки.

При використанні лазерного рівня розмітку зробити простіше. Направляємо рівень на стіну і робимо позначки на потрібній висоті, також з'єднуємо їх

Профіль укладають крайками догори Маяки на підставах з бетону штирові маяки Як вирівняти підлогу по маяках?

Похожие публикации