Сучасні Підлоги в Квартирі


Март 30, 2017 – 13:53
Определение ровности пола

ламіноване покриття

утеплення підлогиХолодна підлога в квартирі приносить не тільки дискомфорт і порушує атмосферу затишку, а й часто є причиною хронічних простудних захворювань. Особливо неприємно бачити, як на холодній підлозі грають діти. Їм в цьому випадку доводиться надягати кілька пар теплих шкарпеток або тапочки. А так хочеться, щоб дітки бігали по дому босими без ризику застудитися. Та й дорослим подобається встати вранці з ліжка і з голими ногами дійти до ванною, не відчуваючи при цьому ні найменшого дискомфорту.

Причина холодних підлог в багатоквартирних будинках криється в бетонних перекриттях, які мають високу теплопровідність. Тепле повітря, як відомо, піднімається нагору, а підлога залишається найхолоднішим місцем у будинку. утеплення підлогиЯкщо бетонні перекриття між поверхами ще якось прогріваються від розташованих знизу приміщень, то мешканцям перших поверхів, під квартирами яких знаходяться неопалювані підвали або звичайний грунт, доводиться особливо важко.

Виправити ситуацію допоможе утеплення підлог. Сучасні технології дозволяють провести таку роботу в будь-якій квартирі і з використанням відповідних саме для вашого будинку матеріалів.

ЯКІ УТЕПЛЮВАЧІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДЛОГ

З вибором утеплювача вибирається і технологія його монтажу. Особлива увага приділяється відстані між бетонною плитою і максимально можливої висотою підлоги. Ця висота фіксується на рівні кромки вхідних і міжкімнатних дверей. Деякі утеплювачі, наприклад, керамзит, передбачає засипку шару завтовшки до 15 см. утеплення підлогиВсі теплоізоляційні матеріали, які можна використовувати для роботи з підлогою, за своїм походженням класифікуються на 3 групи:

  • мінеральні утеплювачі
  • деревно-стружкові
  • полімерні

Зупинимося докладніше на кожній з груп.

МІНЕРАЛЬНІ УТЕПЛЮВАЧІ

До них відносять мінеральну вату, керамзит, суміші на основі цементу .

Мінеральна вата вважається одним з найпопулярніших матеріалів для теплоізоляції підлоги. Найчастіше її використовують для утеплення підлог на перших поверхах або горищах. Матеріал довговічний і виправдає витрачені на нього кошти. У своєму складі вата містить гірські породи, шлак або скло. Залежно від сировини її поділяють на скловату, базальтову (кам'яну) і шлакову.

Мінвата випускається у вигляді:

  • Пліт
  • рулонів
  • матів

Ці форми матеріалу значно спрощують роботу з утеплення підлог. Утеплювач кладеться на бетонну основу, покривається шаром пароізоляційного матеріалу. Зверху монтується дерев'яний або штучний підлогу.

утеплення підлоги утеплення підлоги

Похожие публикации