​Штукатурки для стін і фасаду. Рекомендації вибору


Ноябрь 8, 2017 – 18:10
Популярные типы напольных

Завершальним етапом будівництва будь-якого виду є, звичайно ж, оздоблювальні роботи в Херсоні. Їх можна порівняти з останнім штрихом художника, що працює над картиною. Без цього останнього «штриха» робота над «полотном» буде не завершена, і, відповідно, не буде прийнята і схвалена. Перш за все, етап оздоблювальних робіт зажадає від вас багато трудовитрат і вливань досить великих коштів. Якість, вартість і надійність оздоблювальних будівельних робіт будуть повністю залежати від ваших бажань, фінансових можливостей і якості будматеріалів.

Основним матеріалом, без якого оздоблювальні роботи можна виконати на належному рівні, є штукатурка. По суті, це спеціальна будівельна суміш, яка складається з в'яжучих компонентів і спеціальних добавок (цемент, пісок, вапно, гіпс). Штукатурка буває різних видів, наприклад:

Декоративна штукатурка. Її можна сміливо назвати фінішним покриттям фасадів і стін. Відмінною особливістю такої штукатурки є наявність в складі барвників.

Мінеральна штукатурка. Обробна суміш на основі цементу, яка розчиняється водою. Також декоративна мінеральна штукатурка є негорючим матеріалом і має доступну ціну. Дуже добре підходить для «мокрих систем».

Полімерна штукатурка. Це обробна суміш на основі полімерів (поліуретани, епоксидні смоли, полівініл-ацетадние дисперсії і т.п.). Цей вид штукатурки дуже стійкий до ультрафіолетової дії, а також здатний витримати температуру - 96 градусів. Плюс - висока зносостійкість.

Купити алюмінієвий профіль можна тут за вигідною ціною Ви можете саме зараз.

Силіконова штукатурка - це обробна суміш на основі силікону, яка відрізняється високою паропроникністю і стійкістю до ультрафіолету. Також цей вид штукатурки не притягає пил і здатний самоочищатися. Вартість - трохи вище інших видів.

Силікатна штукатурка. Обробна суміш, яка містить рідке скло. Ця штукатурка дуже популярна сьогодні, проте є обмеження за колірною гамою. Перераховані вище види штукатурок вважаються найпопулярнішими сьогодні і успішно застосовуються в будівництві. Тобто ви можете підібрати необхідний варіант, як для ексклюзивної обробки, так і для стандартної.

Головна мета будь-якої штукатурки

Взагалі штукатурка є дуже універсальним засобом. З її допомогою можна забезпечити тепло і вологоізоляцію, вирівняти поверхню стіни, приховати шви і т.п. Але головною метою все ж є надати зовнішнім виглядом будівлі красивого, сучасного вигляду і захист від атмосферного впливу. Що стосується методів нанесення штукатурки, то штукатурки бувають такі:

гладкі

шорсткі

Бороздічние

Ефект від штукатурки може бути найрізноманітнішим, від «старіння», до імітації різних тканин.

Похожие публикации