​Види підлогових покриттів в квартирі


Декабрь 10, 2018 – 21:10
Напольное покрытие для

Саме поняття «підлогове покриття» має на увазі підстава, на яке воно монтується. Такою підставою є підлогу. Вид і якість покриття для підлоги багато в чому залежать від основи.

Нездійсненних завдань в ремонтно-будівельних роботах практично немає. Все залежить від обсягу фінансових вкладень і кваліфікації будівельників. Наприклад, для влаштування підлог з натуральних мармурових плит на другому поверсі дерев'яного будинку сума витрат на зміцнення перекриттів перевищить вартість мармуру мінімум в два рази.

Оригинальный препарат салофальк купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Всі види підлогових покриттів повинні відповідати трьом критеріям:

1. Наявність технічної можливості укладання того чи іншого покриття на передбачувану основу.

2. Відповідність технічних характеристик покриття підлоги функціональним завданням приміщення.

3. Можливість прийняття будь-яких дизайнерських рішень в оформленні інтер'єру.

Отже, коротка характеристика найбільш популярних видів підлогових покриттів.

Керамічна плитка

Основою для укладання служить тверду основу з бетону або цементно-піщаної стяжки. Загальноприйнята застосування - ванна і туалетна кімнати, кухня, хол, коридор. Багатство форм і розмірів, колірних рішень і рельєфності поверхні кахлю дозволяють його використання в будь-яких кімнатах.

лінолеум

Підстава для настилу може бути і дерев'яним, і цементним. Єдиний нюанс - будь-які нерівності (тріщини і т.п.) можуть швидко проявитися в процесі експлуатації. Область застосування практично необмежена - від передпокою до кабінету, від ванної кімнати до спальної. Сучасні лінолеумні покриття дозволять врахувати будь-які нюанси в побажаннях замовника від кольору до якості покриття.

ковролін

Поверхня підлоги перед укладанням повинна бути ретельно врятована від пилу і оброблена грунтом. Справа в тому, що основа ковроліну не є монолітною. І внаслідок цього пил цілком може проникнути в приміщення. Дрібні шорсткості підстави приховає ворс покриття. Ковролін застосовується в основному в спальних і дитячих кімнатах. Принцип «килимом кімнату не зіпсуєш» діє з Ковролінові покриття на 100%.

ламінат

Обов'язкова умова для укладання ламінату - перепад рівня підлоги не більше 1,3 мм на метр. В іншому випадку розійшлися шви і скрип - нормальне явище. Застосування ламінату в санвузлах вкрай небажано, хоча і можливо.

Похожие публикации