ЯК ВИБРАТИ ЛАМІНАТ ЛАМІНОВАНІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ


Март 30, 2017 – 14:35
Маяки для стяжка пола своими

3

Ламіновані покриття для підлоги завойовують все більшу популярність. Ламінат в багатьох місцях замінив інші матеріали для підлог, він знаходить своїх прихильників там, де треба швидко, якісно і недорого привести в порядок покриття підлоги. Переваг у ламінованого покриття багато. Воно легко миється, не дряпається, не вигоряє на сонці. Йому не страшні сліди коліщаток від меблів, кігтів домашніх вихованців і впали недопалків. Ще один плюс - він нешкідливий для людей, які страждають алергією, чого не скажеш, наприклад, про ковроліні. Ламінат коштує недорого, швидко і легко настилається. На відміну від дерева, яке може вдавитися, ламінат має дуже міцну поверхню і протистоїть більшості побутових вм'ятин і подряпин. Ламінат виглядає як дерево, а може і як камінь або інші природні матеріали. Зараз багато самих авангардних забарвлень і відтінків ламінату. Мінуси теж є. Головний - недовговічність.

Виробники дають гарантію на ламінат до 15 років. На ділі при інтенсивному використанні він проживе років п'ять - десять. Отциклевать і знову покрити лаком така підлога не можна, треба міняти заново. Причому самі дошки через кілька років будуть виглядати ще досить пристойно, але почнуть кришитися кромки: вони у ламінату - найслабше місце. - Якщо ви хочете підлогу "на століття", то ламінат вам не годиться. Ламинатное покриття, на відміну від паркету, перестелити нескладно, тому вирішите, чи має сенс укладати підлогу на десятиліття? Або доцільно поміняти його раніше, а заодно і змінити інтер'єр приміщення.

Ще один з недоліків ламінату - боязнь води. Водостійкість - може з'явитися слабким місцем самого високоміцного ламінату. Поверхня ламінованої пластини, як правило, добре протистоїть проникненню вологи. Але якщо рідина потрапляє в місця з'єднання пластин, а потім в основу - це призводить до набухання основи, деформації поверхні. На цей випадок фірми виробники випускають водостійкий ламінат. Це досягається просоченням місць з'єднання водовідштовхувальними складами, використанням пластикової основи. Такий ламінат маркірується як водостійкий. Також рішенням по підвищенню водостійкості є склеювання стиків планок спеціальним водовідштовхувальним клеєм. До речі, незважаючи на все сказане, само по собі миття підлоги зовсім не впливає на ламінат, при щоденному догляді рекомендується використовувати вологу ганчірку або пилосос. При виникненні плям їх можна видалити ацетоном, спиртом або бензином.

Похожие публикации