​Підвісні стелі у ванній кімнаті


Июль 9, 2017 – 10:01
КОНТАКТЫ

Підвісні стелі в ванній кімнаті - вибір на користь краси і сучасності! Ванна кімната є особливим місцем в будь-якій квартирі. Через підвищеної вологості і постійного контакту з водою, все поверхні цього приміщення повинні бути пристосовані до таких умов. Підвісні стелі у ванній кімнаті не є винятком, обраний матеріал для них повинен володіти вологостійкістю.

Если Вам нужен хороший адвокат, тогда Вы обратились по адресу. Фирма "Бастион" обладает лучшими специалистами в своей сфере, которые окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В іншому випадку, після закінчення часу на стельовому покритті можуть почати з'являтися корозійні новоутворення, грибки або інші види деформації. Досить частою проблемою при низького ступеня вологостійкості матеріалу може служити його расслаіваніе.Виделяют кілька різновидів підвісних стель, які ідеально підходять для використання у ванній кімнаті: рейкові, панельні, плиткові, гратчасті і касетні. Не дивлячись на наявність великого вибору, багато фахівців все ж радять звернути більшу увагу на рейковий вид стелі, так як в умовах підвищеної вологості, він є найбільш надійним варіантом. Рейковий стеля має в складі своєї конструкції алюмінієві рейки, які стійкі до корозійних змін. Відмінна ступінь кріплення і фіксації такого стелі послужить додатковим істотним плюсом.

Рейкові стелі можна класифікувати на два підвиди: суцільний і перфорований. Для ванної кімнати найбільш зручно буде вибрати перфоровані рейкові стелі, так як вони забезпечать додаткову вентиляцію простору. Сучасні підвісні стелі у ванній кімнаті - це красиво, зручно і функціонально! Завдяки наявності простору між встановленими плитами і початковим рівнем бетонного стелі, утворюється відмінне місце для розміщення будь-яких комунікацій, вентиляційних приладів, електропроводів і будь-яких інших елементів, які хочеться приховати від сторонніх очей.

Рейкові підвісні стелі дуже зручні в процесі експлуатації. Вони не потребують будь-якого спеціального догляду, досить легко очищаються будь-якими миючими засобами. Жорстка фіксація алюмінієвих рейок забезпечує надійність і міцність конструкції, яка згодом не буде схильна до розхитування або дребезжанию. Установка підвісної стелі може здійснюватися двома способами: відкритим чи прихованим. Відкритий метод - більш простий у виконанні і вимагає менших витрат, суть його полягає в установці підвісної стелі квадратами за допомогою каркаса. При прихованому способі здійснюється установка металевого профілю за межами панелей.

Похожие публикации